24/7 پشتیبانی

سرویس سریع درمحل

دستگاه شما همیشه آماده به کار باشد

مشاهده انواع قرارداد و خدمات پشتیبانی

چرا به مرکز تعمیر تکثیرگستر نیاز دارید؟


برای شناسایی و برطرف کردن مشکلاتی که با چاپگرهای خود مواجه هستید ، باید با مرکز خدمات تکثیرگستر تماس بگیرید. چاپگر حاشیه ای بسیار مهم در زندگی ما است. این که آیا شما در جایی کار می کنید یا وظیفه خود را انجام می دهید ، ممکن است برای چاپ آن اسناد یا تکالیف به چاپگر احتیاج داشته باشید. بعضی اوقات ، هنگام استفاده از چاپگر ، ممکن است با برخی از مشکلات روبرو شوید. چاپگرهای زیراکس شگفت انگیز هستند اما برای کارآمدتر شدن نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. ممکن است در چاپگر خود با بعضی از مشکلات مانند تصاویر تار ، کد / خطا هنگام چاپ و غیره روبرو شوید. تکنسین های معتبر ما راه حل هایی را برای همه مدل های چاپگر Xerox ارائه می دهند. مرکز تعمیر زیراکس همچنین به شما کمک می کند تا از ویژگی های کلیه محصولات استفاده کنید. زیراکس یک شرکت چند ملیتی مستقر در آمریکا است که بیش از ده دهه در زمینه فناوری چاپ دیجیتال و چاپ اسناد فعالیت می کند. این شرکت یکی از بهترین تولید کنندگان دستگاه های چاپ است. خدمات پس از فروش این برند نیز چشمگیر است.در مرکز خدمات چاپگر تکثیرگستر ، ما برای نیازهای فنی راه حل های بلادرنگ ارائه می دهیم. بهترین چیز در مورد خدمات ما این است که نیازی نیست وقت خود را برای جستجوی مرکز خدمات تلف کنید. ما می توانیم مسائل را از راه دور برطرف کنیم. هم اکنون ، روزها ، کمک از راه دور یکی از بهترین ویژگی ها است. باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود و بسیار مناسب است.

اینها مواردی است که شما ممکن است با چاپگر Xerox خود داشته باشید:

عملکرد کند چاپگر
مشکلات مربوط به راه اندازی
چاپگر در حالت خاموش یا آفلاین
چاپگر پرینت نمیگیرد
نصب یا حذف درایور چاپگر امکان پذیر نیست
گیر کردن کاغذ
نمایش خطای روی صفحه

اینها مشکلات رایج چاپگر است که می توانید بطور منظم با آنها روبرو شوید. اگر به بهترین پشتیبانی و صرفه جویی در وقت نیاز دارید ، لطفاً با مرکز تعمیر تکثیرگستر ما تماس بگیرید ، تکنسین های کاملاً مجرب ما قطعاً تمام تلاش خود را برای حل مشکلات فنی شما از راه دور انجام می دهند. کمک از راه دور ویژگی ای است که به تکنسین مجاز مرکز خدمات تکثیرگستر اجازه می دهد تا مسائل فنی که با چاپگر خود مواجه هستید را برطرف کنید. تکنسین رایانه شما (متصل به چاپگر) را با سرور مطمئن ما متصل می کند و مشکل را برطرف می کند.

چرا تکثیر گستر؟


این مرکز دارای 50 سال سابقه خدمات میباشد و همچنین مهندسین این شرکت دوره های مربوطه را در شرکت زیراکس بین الملل آموزش دیده اند.یکی دیگر از بهترین ویژگی های خدمات ما این است که ما برای همه نیازهای فنی شما راه حل هایی را در زمان واقعی ارائه می دهیم. می توانید با مدیران ما تماس بگیرید یا گپ بزنید و پشتیبانی فوری دریافت خواهید کرد. جدا از آن ، بدیهی است تیم تعمیرات ما بتواند مسائل مربوط به مشتریان را برطرف کند و تمام تلاش خود را برای اطمینان از رضایت مشتریان انجام دهد. در مرکز تعمیر تکثیرگستر ، ما کارکنان تعمیر مشتری پسند را برای رفع نیازهای مشتریان ارائه می دهیم. ما خدمات را با هزینه مناسب ارائه می دهیم. بر همین اساس می توانید از برنامه های پشتیبانی نیز بهره مند شوید.

دست آورد:


می توانید بصورت شبانه روزی با تیم تعمیر ما تماس بگیرید و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما انجام خواهیم داد. می توانید با مدیران ما تماس بگیرید ، از طریق ایمیل یا گپ بزنید و آنها تمام تلاش خود را برای کمک به شما انجام می دهند.